Hakkımızda

Teknoloji, yazılım, bilişim ve otomasyon alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek, daha düşük maliyetli, katkı sağlayan ve fark yaratan çözümler üretmeyi hedefleyen Virgosol Bilişim ve Yazılım Çözümleri, 2019 yılında kuruldu.

Yazılım ürünü kullanan veya müşterilerine yazılım ürünleri/hizmetleri sunan şirketlerin ihtiyaç duyduğu kalite güvencesi çözümlerini, uluslararası standartlarda ve müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlayan Virgosol Bilişim ve Yazılım Çözümleri, Yazılım Kalite Güvencesi  alanlarında yönetilen hizmetler sunarken, dış kaynak temini hizmeti de sunar.

Vizyonumuz
Global ölçekte hizmet sunan, yazılım sektöründe fark yaratan yaklaşımları ile bilinen, özelleşmiş çözümler tasarlayan, çalışanlar ve müşteriler tarafından tercih edilen güvenilir firma olmak.

Misyonumuz
Uluslararası standartları ve teknolojik gelişimleri takip ederek, sektörü yönlendiren çözümler tasarlar. Sürekli gelişime ve entelektüel sermayeye yatırım yaparak, mutlu çalışanlarla sürdürülebilir hizmetler sunar. Müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak en verimli iş modelini oluşturur.

Bizi Biz Yapan Değerler

KAYDA DEĞER KATKI

Hazır olanı entegre etmenin ötesinde, hem size özel tasarlanmış, hem de kalıcı ve sürdürülebilir çözümler sunarız.

TUTKUYLA ARAŞTIRMA

İhtiyacınızı karşılamak için, fayda maliyet oranı en yüksek çözümünü sunmak adına araştırırız.

FARK YARATMA

Sunduğumuz her çözümün, müşterimizi olduğu yerden ileriye taşıyacak, fark yaratan bir unsuru olsun isteriz.

KEYİFLE ÜRETME

İletişim, ilişki ve sürekli öğrenmeye önem veririz. Severek üretmenin, memnun müşterilerin kaynağında olduğunu biliriz.

Kalite Sertifikalarımız

ISO 14001

ISO 9001

ISO 45001